بازرگانی کاشیان
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / تایل بین کابینتی استیل

تایل بین کابینتی استیل

تایل بین کابینتی استیل یکی از جدیدترین تایل های لوکس دکوری است که به عنوان تایل های دکوراتیو نیز به کار می روند و در کنار تایل های شیشه ای، سرامیکی، میکس و کامپوزیت در دسته بندی کاشی های بین کابینتی قرار می گیرند.
همچنین لازم به ذکر است که به دلیل استفاده ی عمده ی مردم از این کاشی ها این تایل نام تایل استیل بین کابینتی به خود گرفته است اما استفاده ی آن تنها به فضای بین کابینت ها محدود نشده است و در بسیاری از دکوراسیون ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص این محصول به دست آورید.

ویژگی های تایل بین کابینتی استیل

یکی از ویژگی های بارز کاشی های استیل بین کابینتی پشت چسبی بودن آن ها است.
تایل های استیل در کنار تایل کامپوزیت تشکیل دهنده ی دسته ی تایل پشت چسبی هستند و همین موضوع سبب شده است که این دسته ی نوین از کاشی های بین کابینتی جایگزین کاشی های قبلی شود.
به این دلیل که این موضوع سبب شده است فرایند نصب و تعویض تایل ها بسیار آسان و راحت باشد.
به علاوه این کاشی ها بسیار انعطاف پذیر بوده و همین موضوع سبب شده است که نصب آن ها تنها محدود به سطح های صاف نشود و سطوح منحنی و شکسته را نیز پوشش دهد.
همچنین به دلیل اهمیت بالای بهداشت در محیط آشپزخانه استفاده از تایل های استیل و یا تایل کامپوزیت بسیار برای محیط آشپزخانه مناسب بوده به این دلیل که فرایند تمیز کردن و شست و شوی آن ها بسیار آسان بوده و با یک دستمال ساده نیز تمیز می شود.

تایل بین کابینتی استیل
تایل بین کابینتی استیل

قیمت تایل استیل بین کابینتی

در خرید تایل بین کابینتی استیل انتخاب طرح و رنگ در قیمت بسیار تاثیر گذار است اما به دلیل تغییرات قیمت به صورت روزانه امکان اعلام قیمت ها به صورت ثابت وجود ندارد.
اما به طور کلی بر اساس طرح انتخابی محصولات که ممکن است تایل استیل مات باشد یا تایل از نوع طرح براق باشد و یا دیگر طرح هایی نظیر آینه ای و یا معرق این قیمت ها متفاوت خواهد بود.

به علاوه جالب توجه است که به دلیل ثبات رنگ بالای این تایل ها و همچنین کیفیت مطلوب دارای عمر بالایی هستند و می توان سالیان سال از آن استفاده کرد همچنین لازم به ذکر است این تایل ها دارای گارانتی ۱۰ الی ۱۵ ساله بوده که همین موضوع نیز بیان گر کیفیت بالای آن ها است. به همین منظور خرید این محصول برای خریداران بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و در هزینه ی تعوض سالیانه ی کاشی ها صرفه جویی می شود و بر همین اساس خرید تایل بین کابینتی استیل بسیار اقتصادی خواهد بود.

بین کابینتی استیل

خرید تایل استیل

خرید تایل استیل همان طور که در ابتدای مقاله نیز بیان شد تنها با عنوان تایل بین کابینتی استیل نیست و در بسیاری از محیط های دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
که در ادامه به موارد استفاده ی تایل های استیل می پردازیم.

  • فضاهای عمومی لوکس و دکور شده
  • تایل بین کابینتی استیل
  • ستون های داخلی
  • سالن های پذیرایی
  • لابی استخر ها
  • دکوراسیون های داخلی منازل و هتل ها
  • رستوران ها و نمایشگاه ها
  • و بسیاری موارد دیگر

که برای تمام موارد نام برده شده شما می توانید تایل های استیل را خریداری کنید و بدون پرداخت هزینه ای برای نصب این تایل ها را در دکوراسیون خود داشته باشید.
به علاوه خرید تایل بین کابینتی استیل به صورت عمده و از مراکز معتبر سبب کاهش چشم گیر قیمت تمام شده ی این محصول برای شما می شود پس همین حالا با بازرگانی کاشیان تماس بگیرید.

تایل بین کابینتی استیل
کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

تایل استیل بین کابینتی

تایل استیل بین کابینتی | فروش عمده کاشی پشت چسب دار

تایل استیل بین کابینتی به منظور نصب آسان و افزایش مقاومت به صورت پشت چسب …

تماس بگیرید